golven

archief
8 juli 2010

Sinds afgelopen nacht verblijft er een nieuwe patient in het opvangcentrum van SOS Dolfijn. De jonge bruinvis is erg vermagerd en wordt intensief verzorgd en nog continue ondersteund in één van de opvangbassins. Gisteravond kreeg SOS Dolfijn rond 8 uur een melding van een gestrande bruinvis op Texel. Salko de Wolf van ecomare zorgde voor eerste opvang en na een overtocht per boot naar Den Helder vond de overdracht aan SOS Dolfijn plaats. Het kleine dier met de naam Lima is erg vermagerd en krijgt ondertussen papvoeding toegedient om aan te sterken.

stranding jonge bruinvis

Help ons redden!

Elke dag staat ons team klaar voor dieren in nood. Om ze hulp te blijven bieden ben jij een onmisbare schakel. Want alleen met jouw steun kunnen wij ons werk blijven doen.

 

 Doneren

 

Nieuws

 
 

SOS Dolfijn bestaat 20 jaar

15-11-2024: De stichting bestaat vandaag al weer 20 jaar en viert dit samen met de bezoekers van Dierenpark Hoenderdaell middels leuke activiteiten. 

Lees meer

 
 

Waar zwemmen Martin en Iza nu? 

14-08-2024: Op 11 juli zijn bruinvissen Martin en Iza na een herstel van maanden teruggebracht naar zee. Een veelgestelde vraag is: waar zijn ze nu?   

Lees meer

 
 

Realisatie Waddenbelevenis volop gaande

01-02-2024: SOS Dolfijn breidt de educatieve activiteiten uit met de bouw van een Waddenbelevening rondom de bruinvis. 

Lees meer

 

 

 

Vrienden van SOS Dolfijn