golven

08 september 2018

Op zondag 12 augustus hebben het IFAW en SOS Dolfijn samen met 150 vrijwilligers deelgenomen aan de Beach Cleanup Tour van Stichting De Noordzee. Tijdens deze etappe hebben we 10 kilometer strand opgeruimd van Scheveningen tot Wassenaar. Hiermee hebben we 452 kg afval verwijderd!!

Maar we hebben ook aandacht gevraagd die dag voor een ander groot maar onzichtbaar probleem: onderwaterlawaai. Walvissen zijn afhankelijk van een goed gehoor om te navigeren, communiceren en voor het vinden van voedsel. In de afgelopen eeuw is het onderwaterlawaai ernstig toegenomen. Zo erg dat walvissen hier ernstig hinder van ondervinden.

Dit filmpje is een mooie weergave van de dag. Dank aan alle deelnemers!

Help ons redden!

Elke dag staat ons team klaar voor dieren in nood. Om ze hulp te blijven bieden ben jij een onmisbare schakel. Want alleen met jouw steun kunnen wij ons werk blijven doen.

 

 Doneren

 

Nieuws

 
 

Bruinvis gestrand bij Nes

20-05-2023: Bij het West Friese Nes is een bruinvis gestrand aangetroffen. De melding kwam binnen via Zeehondencentrum Pieterburen. Het dier heeft het niet gered. 

Lees meer

 
 

SOS Dolfijn aanwezig bij ECS

26-04-2023: Afgelopen week werd in Spanje het jaarlijkse congres gehouden van de European Cetacean Society. SOS Dolfijn was uiteraard ook aanwezig. 

Lees meer

 
 

Bruinvis Tess naar zee

18-04-2023 Een feestelijk dag voor het team van SOS Dolfijn. Bruinvis Tess is weer volledig hersteld vrijgelaten terug in zee.   

Lees meer

 

 

 

Vrienden van SOS Dolfijn