golven

archief
20 mei 2013

Op maandag 13 mei was de start van een online veiling. De opbrengst van deze veiling wordt geheel geschonken aan Stichting SOS Dolfijn. Dolfinariumweb is de organisator van deze online veiling. De fansite van Dolfinarium Harderwijk is een initatief van de vaste bezoekers van het Harderwijkse park. Met haar grote interesse in zeezoogdieren, dragen zij ook Stichting SOS Dolfijn een warm hart toe. Twee jaar geleden organiseerde de site al een soortgelijke actie waarbij meer dan 400 euro werd opgehaald.
Met nieuwe items, variërend van folders tot posters hoopt de organisatie dit maal een nog groter bedrag bij elkaar te brengen. Vandaag heeft de veiling er een uniek item bij gekregen. Namelijk een rondleiding in het opvangcentrum van Stichting SOS Dolfijn. De hoogstbiedende persoon krijgt een uniek kijkje achter de schermen en leert van alles over de opvang van gestrande, zieke bruinvissen en dolfijnen.  Stichting SOS Dolfijn is afhankelijk van sponsoren en giften en is dan ook blij met dit initiatief. De opbrengst van deze veiling wordt gebruikt voor de opvang van de de gestrande bruinvissen en dolfijnen. Het geld wordt o.a. gebruikt voor de aanschaf van voedsel en medicijnen voor deze zieke dieren. Meer weten over deze actie en meedoen?
www.dolfinariumweb.nl Er kan geboden worden op de items via:
www.marktplaats.nl/verkopers/16649557.html

Help ons redden!

Elke dag staat ons team klaar voor dieren in nood. Om ze hulp te blijven bieden ben jij een onmisbare schakel. Want alleen met jouw steun kunnen wij ons werk blijven doen.

 

 Doneren

 

Nieuws

 
 

SOS Dolfijn bestaat 20 jaar

15-11-2024: De stichting bestaat vandaag al weer 20 jaar en viert dit samen met de bezoekers van Dierenpark Hoenderdaell middels leuke activiteiten. 

Lees meer

 
 

Waar zwemmen Martin en Iza nu? 

14-08-2024: Op 11 juli zijn bruinvissen Martin en Iza na een herstel van maanden teruggebracht naar zee. Een veelgestelde vraag is: waar zijn ze nu?   

Lees meer

 
 

Realisatie Waddenbelevenis volop gaande

01-02-2024: SOS Dolfijn breidt de educatieve activiteiten uit met de bouw van een Waddenbelevening rondom de bruinvis. 

Lees meer

 

 

 

Vrienden van SOS Dolfijn