golven

07 juli 2011

Met ingang van de maand Juli zijn diverse Zeeuwse stranden een stuk veiliger voor de bruinvissen geworden. Er zijn namelijk borden geplaatst met hierop informatie over de bruinvissen. Op de borden is te lezen hoe en waar de bruinvis leeft, maar ook wat je moet doen wanneer een bruinvis op het strand wordt gevonden. Doordat de borden langs de kust op strategische plekken staan, hopen we zo bruinvissen en dolfijnen in nood nog beter te kunnen helpen. Want helaas worden gestrande dieren nog wel eens teruggezet in zee zonder dat de hulp van Stichting SOS Dolfijn is ingeschakeld. Deze goedbedoelde acties helpen het gestrande dier bijna nooit omdat het zieke dier niet in staat is lang zelfstandig te zwemmen en zo dus uiteindelijk weer aanspoelt of zelfs verdrinkt. De borden zijn een prachtig initiatief van de Gemeente Vlissingen. Wanneer u voor uw gemeente langs de kust ook een infobord wilt bestellen, neem dan contact op met Nilsson BV te Goes.  

infobord strand

Help ons redden!

Elke dag staat ons team klaar voor dieren in nood. Om ze hulp te blijven bieden ben jij een onmisbare schakel. Want alleen met jouw steun kunnen wij ons werk blijven doen.

 

 Doneren

 

Nieuws

 
 

Replica bultrug ´Dutchy´ onthuld

21-12-2022: SOS Dolfijn heeft een bultrug na laten maken op ware grote. De bultrug is met een lengte van 14 meter een indrukwekkende aanvulling in het educatiecentrum. 

Lees meer

 
 

Gestrande orka Cadzand

16-10-2022: Op het strand van Cadzand is een vrouwelijke orka levend aangespoeld. SOS Dolfijn verleende eerste hulp maar de orka overleefde het niet. 

Lees meer

 
 

Hoe help je een bultrug

11-06-2022 Er komen veel vragen binnen hoe SOS Dolfijn hulp kan bieden aan de jonge, verzwakte bultrug die voor de kust zwemt.  

Lees meer

 

 

 

Vrienden van SOS Dolfijn