golven

archief
7 november 2016

Een week geleden nam Timo de stoere beslissing om tijdens een ballon oplaat actie op zijn school niet mee te doen. Timo hield zijn ballon vast en zei: Mijn ballon blijft hier, dat is beter voor mens en dier!

SOS Dolfijn deelde zijn boodschap en riep op om Timo zijn ballon digitaal het verste weg te laten komen. Massaal en wereldwijd werd hier gehoor aan gegeven! Het bericht werd meer dan 1600 keer gedeeld de afgelopen week en reacties uit alle hoeken van de wereld kwamen binnen. Timo had dus ruim gewonnen. Daarom mocht hij afgelopen weekend op bezoek komen in het opvangcentrum van SOS Dolfijn. Hier ontdekte hij veel over bruinvissen en over de gevaren van het oplaten van de ballonnen. Namelijk dat onder andere walvissen dit aan kunnen zien voor voedsel en er zo heel erg ziek van kunnen worden.

archief

Help ons redden!

Elke dag staat ons team klaar voor dieren in nood. Om ze hulp te blijven bieden ben jij een onmisbare schakel. Want alleen met jouw steun kunnen wij ons werk blijven doen.

 

 Doneren

 

Nieuws

 
 

SOS Dolfijn bestaat 20 jaar

15-11-2024: De stichting bestaat vandaag al weer 20 jaar en viert dit samen met de bezoekers van Dierenpark Hoenderdaell middels leuke activiteiten. 

Lees meer

 
 

Waar zwemmen Martin en Iza nu? 

14-08-2024: Op 11 juli zijn bruinvissen Martin en Iza na een herstel van maanden teruggebracht naar zee. Een veelgestelde vraag is: waar zijn ze nu?   

Lees meer

 
 

Realisatie Waddenbelevenis volop gaande

01-02-2024: SOS Dolfijn breidt de educatieve activiteiten uit met de bouw van een Waddenbelevening rondom de bruinvis. 

Lees meer

 

 

 

Vrienden van SOS Dolfijn