Mijn naam is Marjolein Evers. Sinds 2017 werk ik bij ProRail als Business Controller. Ik heb een grote liefde voor dier en natuur en dan specifiek de onderwaterwereld. Naast mijn werk ben ik dan ook graag aan het duiken en zwemmen. De afgelopen jaren heb ik mij ingezet voor verschillende onderzoeken naar koraal, reuzenmanta’s en afval in de oceaan. SOS Dolfijn is een stichting die hulp biedt aan dieren in nood, maar daarnaast ook een belangrijke rol speelt voor kennis en educatie. Dit bij elkaar maakt dat ik met veel plezier mijn bijdrage lever aan deze mooie stichting.
Replica bultrug ´Dutchy´ onthuld
21-12-2022: SOS Dolfijn heeft een bultrug na laten maken op ware grote. De bultrug is met een lengte van 14 meter een indrukwekkende aanvulling in het educatiecentrum.
Gestrande orka Cadzand
16-10-2022: Op het strand van Cadzand is een vrouwelijke orka levend aangespoeld. SOS Dolfijn verleende eerste hulp maar de orka overleefde het niet.
Hoe help je een bultrug
11-06-2022 Er komen veel vragen binnen hoe SOS Dolfijn hulp kan bieden aan de jonge, verzwakte bultrug die voor de kust zwemt.