golven

14 juli 2018

De Walvisweken zijn vandaag van start gegaan!

Van 14 juli t/m 2 september 2018 zijn er allerlei leuke walvisactiviteiten voor het hele gezin bij Het Scheepvaartmuseum, Museum In 't Houten Huis, Zaans Museum, Ecomare Texel en Museum Kaap Skil. Jong en oud leren er van alles over deze mooie dieren en het belang van schone oceanen!

Test nu alvast jouw kennis over walvissen en maak kans op mooie prijzen en doe de Wereld Natuur Fonds (WNF) Walkwis www.wnf.nl/walkwis 

walkwis walvisweken

Vandaag en morgen kun je Het Reizende Walvisziekenhuis van SOS Dolfijn bezoeken in het Scheepvaartmuseum te Amsterdam. Ontdek er van alles over walvissen en dolfijnen. Wat eten deze dieren? Hoe groot kunnen walvissen worden? Welke walvissen en dolfijnen leven er in de Noordzee? En wat moet je doen wanneer je een dolfijn vindt op het strand? Kom oefenen en haal zo je dolfijnen-EHBO-diploma.

Ook kun je met een gids in het museum op walvis-expeditie gaan, een puzzeltocht maken en meedoen aan de kleur-wedstrijd. Zondag 15 juli kun je ook met Plastic Whale mee het water op en gaan plastic vissen in de Amsterdamse grachten. Kortom….er is ontzettend veel te doen en te beleven. Bekijk het volledige programma en de activiteiten hier: www.hetscheepvaartmuseum.nl/agenda/walvisweken

Bekijk een foto-impressie van het eerste weekend op onze Facebookpagina. 

Help ons redden!

Elke dag staat ons team klaar voor dieren in nood. Om ze hulp te blijven bieden ben jij een onmisbare schakel. Want alleen met jouw steun kunnen wij ons werk blijven doen.

 

 Doneren

 

Nieuws

 
 

Bruinvis gestrand bij Nes

20-05-2023: Bij het West Friese Nes is een bruinvis gestrand aangetroffen. De melding kwam binnen via Zeehondencentrum Pieterburen. Het dier heeft het niet gered. 

Lees meer

 
 

SOS Dolfijn aanwezig bij ECS

26-04-2023: Afgelopen week werd in Spanje het jaarlijkse congres gehouden van de European Cetacean Society. SOS Dolfijn was uiteraard ook aanwezig. 

Lees meer

 
 

Bruinvis Tess naar zee

18-04-2023 Een feestelijk dag voor het team van SOS Dolfijn. Bruinvis Tess is weer volledig hersteld vrijgelaten terug in zee.   

Lees meer

 

 

 

Vrienden van SOS Dolfijn